Dit programma is inmiddels afgelopen. Heb je de uitzending van EénVandaag gemist? Bekijk hier naar EénVandaag gemist.
Bekijk de uitzending van EénVandaag terug
- Datum
- Di 24 februari 2015
- Tijd
- 18:15 tot 18:45
- Zender
- NPO 1
- Genre
- Nieuwsuitzending
- Presentatie
- Bas van Werven, Pieter Jan Hagens, Suzanne Bosman
- Twitter hashtag
- #eenvandaag
- Officiële Twitter
- @eenvandaag
- Uitzending gemist
- EénVandaag gemist
- Deel-url
- gids.tv/12858390
Onderwerpen:
-Brandweer gaat bij flinke brand tunnels niet in
Bij een ontwikkelde brand in een tunnel komt de brandweer je niet redden en zijn er geen levensreddende sprinklerinstallaties aanwezig om de brand te blussen. Bovendien worden belangrijke veiligheidswaarschuwingen bij de bouw van nieuwe tunnels genegeerd.
-'Aantal verwarde mensen op straat neemt toe'
Het aantal verwarde mensen op straat neemt toe, stellen politie en hulpverleners. Maar komt dat door bezuinigingen in de zorg waardoor verwarde mensen minder makkelijk worden opgenomen? Of zijn er andere mogelijke oorzaken?
-Duitsland verbiedt Satudarah; waarom Nederland niet?
Motorclub Satudarah is verboden in Duitsland. Daartoe heeft minister De Maizière van Binnenlandse Zaken besloten. Andere motorclubs vallen niet onder het verbod.