06:30 Pingu
06:30 B.O.Z.: Blazing Team
06:35 Woezel & Pip Overal Vriendjes!
06:40 Little People
06:50 Hatchimals
06:53 B.O.Z.: Inazuma 11
06:55 Wissper
07:05 Dropje
07:13 Zin in Zappelin
07:15 Liselotte
07:23 Zin in Zappelin
07:25 Ella, Oscar & Hoo
07:35 Mijn Ridder En Ik
07:36 Zin in Zappelin
07:40 Kindertijd
07:42 B.O.Z.: LEGO Ninjago: Prime Empire
07:45 Super 4
07:46 Zin in Zappelin
07:50 Beestenbrigade
07:52 B.O.Z.: Bakugan: Battle Planet
08:00 LEGO City
08:03 Zin in Zappelin
08:05 Buurman en Buurman hebben een nieuw huis
08:05 B.O.Z.: Pokémon
08:15 Shaun het schaap
08:15 Dr. Panda
08:20 Masha's sprookjes
08:20 B.O.Z.: Draken - Race Naar De Rand
08:20 Telekids Mini's: Beertje Pol
08:25 Wickie de Viking
08:30 Telekids Mini's: Molang
08:35 Telekids Mini's: Molang
08:40 B.O.Z.: Super Caribou
08:45 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
08:45 Telekids Mini's: Louie & Yoko
08:50 Iedereen K3
08:50 B.O.Z.: Mr. Bean
08:55 Telekids Mini's: Ollie
09:00 B.O.Z.: De Uil
09:05 Telekids Mini's: Tee & Mo
09:10 B.O.Z.: Oggy En De Kakkerlakken
09:15 Bollie & Billie
09:15 Telekids Mini's: StoryZoo In De Bloementuin
09:20 B.O.Z.: De Daltons
09:25 Telekids Mini's: De Opmerkelijke Meneer King
09:30 Charlie en Lola
09:40 Stella & Sam
09:45 Telekids Mini's: Super Wings
09:50 Koekiemonsters eetkar
09:55 Telekids Mini's: Robocar Poli
10:00 Maan en ik
10:00 Ketnet Junior
10:10 Telekids Mini's: Chuggington Medaille Race
10:20 Telekids Mini's: Chuck And Friends
10:25 Nijntjes avonturen, groot en klein
10:30 Simon
10:30 Telekids Mini's: Remy & Boo
10:35 No-No
10:40 Telekids Mini's: Sprookjesboom - Zing En Dans Mee
10:45 Olly, het kleine witte busje
10:50 Clangers
11:15 Ziggy en de Zootram
11:15 Telekids Mini's: Hello Kitty And Friends
11:25 Pim & Pom
11:30 Nelli en Nora
11:30 Telekids Mini's: Cry Babies
11:35 Telekids Mini's: Tumble Leaf
11:40 Woezel & Pip
11:45 Inui
11:45 Telekids Mini's: Ella De Olifant
11:50 Pieter Konijn
12:00 Kikker en zijn vriendjes
12:00 Monchhichi
12:10 Maya de Bij
12:10 Troetelbeertjes
12:20 Noddy, de detective
12:30 Zafari
12:40 Heidi
12:55 Brandweerman Sam
13:00 Ringel Singel 19
13:05 Calimero
13:05 Transformers Rescue Bots Academy
13:20 Ernest & Celestine
13:20 Dinotrux
13:35 Kiwi & Strit
13:40 Klumpies
13:40 LEGO City
13:45 Om Nom
13:50 Timmy tijd
13:55 Hoi Duggee
14:00 Rita & Krokodil
14:00 Enchantimals
14:10 Wissper
14:15 Strawberry Shortcake
14:30 Babar en de belevenissen van Badou
14:35 My Little Pony
14:40 Bob de Bouwer
14:50 Grizzy en de lemmingen
15:00 Suske En Wiske Junior
15:05 Blinky Bill
15:20 Arthur En De Minimoys
15:30 Peperbollen
15:50 Moka's Fantastische Avonturen!
15:55 Mojicons
16:00 De dodelijkste dino's
16:10 LEGO Friends: Girls On A Mission
16:20 Barbie Dreamtopia
16:30 Brugklas
16:36 Mia And Me
17:15 Checkpoint
18:15 Brugklas