18:15 Brugklas
15:25 Peperbollen
18:40 Het Klokhuis
16:20 Barbie Dreamtopia
15:50 Moka's Fantastische Avonturen!
13:05 Calimero
08:05 Buurman en Buurman hebben een nieuw huis
14:51 Atomic Puppet
07:35 Mijn Ridder En Ik
15:55 Mojicons
13:20 Dinotrux
16:10 LEGO Friends: Girls On A Mission
06:50 Hatchimals
06:55 Wissper
17:35 Kaal of Kammen
13:20 Ernest & Celestine
13:05 Transformers Rescue Bots Academy
13:03 Gravity Falls
13:00 Ringel Singel 19
12:55 Brandweerman Sam
12:30 Zafari
12:25 Noddy, de detective
12:10 Troetelbeertjes
12:10 Maya de Bij
12:05 Inui
11:30 Telekids Mini's: Cry Babies
12:00 Monchhichi
11:50 Pieter Konijn
11:45 Telekids Mini's: Ella De Olifant
11:15 Telekids Mini's: Hello Kitty And Friends
13:24 Gravity Falls
11:40 Woezel & Pip
11:35 Telekids Mini's: Tumble Leaf
11:25 Pim & Pom
11:30 Nelli en Nora
11:45 Tip de muis
14:00 Rita & Krokodil
13:35 Kiwi & Strit
14:35 My Little Pony
17:19 Mech-X4
16:51 Mech-X4
16:36 Mia And Me
16:25 Brugklas
15:20 Arthur En De Minimoys
15:05 Blinky Bill
15:00 Suske En Wiske Junior
14:50 Grizzy en de lemmingen
14:40 Bob de Bouwer
14:30 Atomic Puppet
13:40 Klumpies
14:30 Babar en de belevenissen van Badou
14:15 Strawberry Shortcake
14:10 Wissper
14:05 Sesamstraat
14:00 Enchantimals
10:50 Clangers
13:55 Hoi Duggee
13:45 Om Nom
13:45 Timmy tijd
13:40 LEGO City
11:15 Ziggy en de Zootram
06:30 Pingu
10:45 Olly, het kleine witte busje
07:45 Super 4
08:20 Telekids Mini's: Beertje Pol
08:20 B.O.Z.: Draken - Race Naar De Rand
08:20 Masha's sprookjes
08:15 Dr. Panda
08:15 Shaun het schaap
08:05 B.O.Z.: Pokémon
08:04 Zin in Zappelin
08:00 LEGO City
07:52 B.O.Z.: Bakugan: Battle Planet
07:50 Beestenbrigade
07:48 Zin in Zappelin
07:42 B.O.Z.: LEGO Ninjago: Prime Empire
08:30 Telekids Mini's: Molang
07:40 Kindertijd
07:37 Zin in Zappelin
07:30 Ducktales
07:30 Ella, Oscar & Hoo
07:26 Zin in Zappelin
07:20 Liselotte
07:16 Zin in Zappelin
07:08 Ducktales
06:55 Sesamstraat
06:53 B.O.Z.: Inazuma 11
06:40 Little People
06:35 Woezel & Pip Overal Vriendjes!
08:30 Wickie de Viking
08:35 Telekids Mini's: Molang
10:40 Telekids Mini's: Sprookjesboom - Zing En Dans Mee
09:40 Stella & Sam
06:30 B.O.Z.: Blazing Team
10:30 Telekids Mini's: Remy & Boo
10:30 Simon
10:25 Nijntjes avonturen, groot en klein
10:20 Telekids Mini's: Chuck And Friends
10:10 Telekids Mini's: Chuggington Medaille Race
10:00 Ketnet Junior
10:00 Maan en ik
09:55 Telekids Mini's: Robocar Poli
09:50 Koekiemonsters eetkar
09:45 Telekids Mini's: Super Wings
09:30 Charlie en Lola
08:40 B.O.Z.: Super Caribou
09:25 Telekids Mini's: De Opmerkelijke Meneer King
09:20 B.O.Z.: De Daltons
09:15 Telekids Mini's: StoryZoo In De Bloementuin
09:15 Bollie & Billie
09:10 B.O.Z.: Oggy En De Kakkerlakken
09:05 Telekids Mini's: Tee & Mo
09:00 B.O.Z.: De Uil
08:55 Telekids Mini's: Ollie
08:50 B.O.Z.: Mr. Bean
08:50 Iedereen K3
08:45 Telekids Mini's: Louie & Yoko
08:45 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
10:35 No-No