18:30 SpangaS
17:15 Junior Eurovisie Songfestival Update 2019
18:00 Het Sinterklaasjournaal
18:40 Het Klokhuis
18:25 Checkpoint
17:20 Hip voor Nop
16:06 Sint en co: De Verdwenen Sleutel
08:00 Shaun het schaap
06:35 Bumba
13:40 Hip voor Nop
07:59 Zin in Zappelin
08:48 Telekids Mini's: Juf Roos
11:48 Hello Kitty and Friends
11:45 Calimero
09:00 Mijn beste vriend Marlon
12:30 Het Sinterklaasjournaal
11:25 Fien & Teun
15:56 Sint en co: De Verdwenen Sleutel
06:25 Pingu
16:23 Polly Pocket
12:40 Lassie Animated
07:27 Robin Hood
06:35 Elias
20:05 The Simpsons
06:59 Zin in Zappelin
07:13 Ernst, Bobbie en de rest
16:25 Het Sinterklaasjournaal
17:45 Poesjes
16:50 LEGO Friends: Girls On A Mission
07:42 Zin in Zappelin
11:20 Telekids Mini's: Gonnie & Gijsje
11:31 Telekids Mini's: Little People
11:20 Klumpies
11:10 Bol & Smik
12:00 Leo & Tijg
11:00 Olivia
12:00 Enchantimals
12:15 Apennoten
12:17 De avonturen van K3
11:06 Telekids Mini's: De Opmerkelijke Meneer King
12:36 Mijn ridder en ik
14:22 Monchhichi
12:55 Brandweerman Sam
13:05 Kiwi & Strit
13:10 De Zoo
13:25 Jill
13:30 Dinotrux
13:53 Lalaloopsy
14:00 Ketnet Junior
14:05 Ninja Nanny
10:47 Telekids Mini's: Tee & Mo
14:40 Strawberry Shortcake
15:08 Suske En Wiske Junior
15:15 Koning Julien
15:45 Het Regent Gehaktballen
16:50 Checkpoint
19:45 The Simpsons
10:54 Telekids Mini's: Beertje Pol
10:07 Airport: Winky's Avonturen
10:45 Sesamstraat 10 voor
07:46 Super 4
08:39 Telekids Mini's: 2 kleine kleutertjes
08:36 Telekids Mini's: Molang
08:35 Inui
08:22 Bibaboerderij
08:22 B.O.Z.: Draken: Race Naar De Rand
08:20 Angelina Ballerina
08:15 Dr. Panda
08:10 Mike de ridder
07:58 Brandweerman Sam
07:45 De Boterhamshow
08:45 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
07:30 Het Sinterklaasjournaal
07:20 Zappelin Go
07:15 Masha's sprookjes
07:14 Zin in Zappelin
07:08 B.O.Z.: LEGO Ninjago
07:00 Maya de bij
06:58 B.O.Z.: Transformers Cyberverse
06:53 TikTak
06:52 Prinsessia
06:40 Sesamstraat
08:42 Telekids Mini's: Leren met Jokie
08:45 Telekids Mini's: Sophie De Giraf
10:40 Bing
09:43 Egelverhalen - de vos
10:25 Clangers
10:21 Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
10:20 Nijntjes avonturen, groot en klein
06:30 Telekid's Mini's: Uki
10:03 Chuggington Medaille Race
09:58 Telekids Mini's: Sprookjesboom Show
09:56 Maan en ik
09:55 Mijn Petsaurus
09:45 Tom bij zijn mama
09:41 Trucjes
08:50 Het Sinterklaasjournaal
09:39 Robocar Poli
09:38 Hier slaap ik
09:31 Knofje
09:27 Super Wings
09:26 Sjouwen en Bouwen
09:23 B.O.Z.: De Uil
09:15 Wickie de Viking
09:10 Telekids Mini's: Thomas De Stoomlocomotief
09:00 Telekids Mini's: StoryZoo
08:51 B.O.Z.: Rox
04:00 Disney XD