06:30 B.O.Z.: Blazing Team
06:32 Pingu
06:35 Barbapapa
06:40 George & Paul
06:40 Little People
06:45 Hoi Duggee
06:52 Hatchimals
06:53 B.O.Z.: Inazuma 11
06:56 Wissper
07:10 Koekiemonsters eetkar
07:15 Maya de bij
07:30 Zin in Zappelin
07:35 Ella, Oscar & Hoo
07:38 Mijn Ridder En Ik
07:42 B.O.Z.: LEGO Ninjago: Secrets Of The Forbidden Spinjitzu
07:45 Rintje
07:48 Zin in Zappelin
07:49 Super 4
07:50 Kindertijd
07:52 B.O.Z.: Bakugan Battle Planet
08:01 LEGO City
08:03 Brandweerman Sam
08:05 B.O.Z.: Pokémon
08:10 Zin in Zappelin
08:11 Bollie & Billie
08:15 Dr. Panda
08:22 Telekids Mini's: Beertje Pol
08:24 B.O.Z.: Draken - Race Naar De Rand
08:25 Shaun het schaap
08:31 Zin in Zappelin
08:34 Telekids Mini's: Molang
08:35 Heidi
08:39 Telekids Mini's: Molang
08:40 B.O.Z.: Super Caribou
08:46 Telekids Mini's: Louie & Yoko
08:49 Telekids Mini's: Sophie De Giraf
08:53 B.O.Z.: Mr. Bean
08:55 Zin in Zappelin
08:59 Telekids Mini's: Ollie
09:00 Apennoten
09:04 B.O.Z.: De Uil
09:08 Telekids Mini's: Tee & Mo
09:10 Charlie en Lola
09:14 B.O.Z.: Oggy En De Kakkerlakken
09:21 B.O.Z.: De Daltons
09:25 Vos en Haas
09:27 Telekids Mini's: De Opmerkelijke Meneer King
09:35 Angelina Ballerina
09:35 Telekids Mini's: Thomas De Stoomlocomotief
09:45 Inui
09:45 Telekids Mini's: Super Wings
09:55 Teletubbies
09:59 Telekids Mini's: Robocar Poli
10:00 Ketnet Junior
10:10 Nijntjes avonturen, groot en klein
10:11 Telekids Mini's: Chuggington
10:20 Bumba bravo Babilu
10:23 Telekids Mini's: Chuck And Friends
10:25 TwiniPop
10:34 Telekids Mini's: Florrie's Draakjes
10:35 Bo Beer
10:40 Rita & Krokodil
10:44 Telekids Mini's: Sprookjesboom - Zing En Dans Mee
10:45 Sarah en Eend
11:05 Ziggy en de Zootram
11:15 Moomin Vallei
11:18 Telekids Mini's: Hello Kitty And Friends
11:30 Telekids Mini's: Cry Babies
11:35 Telekids Mini's: Tumble Leaf
11:38 Tom en de boterham met aardbeienjam en honing
11:40 Raad eens hoeveel ik van je hou
11:48 Telekids Mini's: Ella De Olifant
11:55 Olivia
12:00 Monchhichi
12:04 Kiwi & Strit
12:10 Masha en de beer
12:12 Troetelbeertjes
12:15 Leo & Tijg
12:30 Lassie Animated
12:30 Zafari
12:55 De Smurfen
12:58 Brandweerman Sam
13:05 Babar en de belevenissen van Badou
13:08 Transformers Rescue Bots Academy
13:20 Bob de Bouwer
13:20 Dinotrux
13:30 Noddy, de detective
13:40 Wickie de Viking
13:41 LEGO City
13:45 Om Nom
13:49 Lummels
13:55 Peter Pan
14:00 Enchantimals
14:11 Wissper
14:15 Jungle Book
14:18 Strawberry Shortcake
14:38 My Little Pony
14:55 Bommetje XXL
15:01 Suske En Wiske Junior
15:08 Blinky Bill
15:22 Arthur En De Minimoys
15:50 Moka's Fantastische Avonturen!
15:58 Mojicons
16:12 Miss Moon
16:24 Barbie Dreamtopia
16:36 Mia And Me
23:45 How's Your Head, Hun?