18:30 SpangaS
18:05 Brugklas
18:20 SpangaS
16:30 SpangaS
16:35 Spirit - Samen Vrij
17:45 De Buitendienst
09:31 Dokter Pip
09:24 Telekids Mini's: Thomas de stoomlocomotief
08:24 Ducktales
07:14 Ernst, Bobbie en de rest
14:58 Mr. Bean
16:10 Brugklas
10:05 Teletubbies
13:00 Brandweerman Sam
07:55 B.O.Z.: Pokémon
10:25 Hoi Duggee
09:55 Pim & Pom
13:16 Flin & Flo
15:10 Rechill
15:11 Blinky Bill
08:02 Brandweerman Sam
08:00 LEGO City
09:10 De speelgoeddokter
14:45 Leo & Tijg
08:00 Buurman en buurman
16:50 Checkpoint
07:25 Maya de Bij
17:15 Beste Vrienden Quiz
16:48 Pokémon
07:10 Inui
07:20 Rintje
17:47 Ducktales
18:40 Het Klokhuis
07:29 Piet Piraat
07:30 B.O.Z.: Inazuma 11
16:20 SpangaS
12:50 The Simpsons
13:15 Randy Cunningham
13:11 Hoe maak je dat?!
11:36 Undercover Kat
13:20 The Simpsons
13:00 Mike de ridder
13:21 Casper en Emma in Budapest
12:53 Randy Cunningham
12:00 Undercover Kat
11:40 Bollie & Billie
12:50 De Smurfen
12:48 Robin Hood
12:34 Super 4
12:00 Monchhichi
12:28 Randy Cunningham
12:25 The Simpsons
12:13 My Little Pony
11:45 Hello Kitty and Friends
12:12 Undercover Kat
12:05 Heidi
11:55 Calimero
06:02 Randy Cunningham
14:20 Noddy, de detective
13:27 Gravity Falls
14:30 Wickie de Viking
17:35 Groen in de Grote Stad
17:13 Groen in de Grote Stad
16:23 Ruimtekuikens in de ruimte
15:59 Draken: Race naar de rand
15:56 Marvel's Spider-Man
15:45 Beste Vrienden Quiz
15:30 Star Wars Rebels
15:15 Rudi het racevarken
15:05 Star vs De Kracht van het Kwaad
15:00 Jungle Book
14:46 Tashi
14:43 Star vs De Kracht van het Kwaad
14:23 Strawberry Shortcake
13:33 Amy en Janice maken dumplings
11:30 Babar en de belevenissen van Badou
14:18 Billy Dilley's Ondergrondse Super Zomer
14:12 Enchantimals
14:05 Sesamstraat
14:00 Ketnet Junior
13:55 Bing
13:51 Lalaloopsy
13:51 Chillen met de Ronks
13:45 The Simpsons
13:45 Raad eens hoeveel ik van je hou
13:37 Hier word ik blij van - Molina
13:35 Post
11:35 Florrie's Draakjes
10:48 Telekids Mini's: TiTaToverfeest
11:25 Pingu in de stad
08:25 Pieter Konijn
07:47 Super 4
07:58 Big Hero 6
08:10 Shaun het schaap
08:15 Bob de Bouwer
08:15 Bibaboerderij
08:20 B.O.Z.: Ben 10
08:30 Telekids Mini's: Molang
07:42 Groen in de Grote Stad
08:31 B.O.Z.: Ben 10
08:33 Telekids Mini's: Molang
08:37 2 Kleine Kleutertjes
08:40 Barbapapa
08:40 Telekids Mini's: Leren met Jokie
08:45 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
07:45 De Boterhamshow
07:40 Kiwi & Strit
08:46 Telekids Mini's: Sophie De Giraf
06:51 Sid de slimmerik
06:30 Pingu
06:30 Koala Broertjes
06:35 Sarah en Eend
06:40 Timmy tijd
06:41 Elias
06:50 Rita & Krokodil
06:55 Sesamstraat
07:36 Mijn ridder en ik
06:55 B.O.Z.: Transformers Cyberverse
06:55 Gravity Falls
06:56 Wissper
07:03 Jul & Julia
07:05 B.O.Z.: LEGO Ninjago
07:20 Groen in de Grote Stad
08:45 B.O.Z.: Rox
08:49 Milo Murphy's Wet
11:23 Zigby
06:29 Atomic Puppet
10:15 Nijntjes avonturen, groot en klein
10:18 Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
10:30 TwiniPop
10:31 Chillen met de Ronks
10:37 Telekids Mini's: Beertje Pol
10:40 Het zandkasteel
10:54 Chillen met de Ronks
10:04 Lanfeust Quest
10:55 No-No
11:00 Sesamstraat: 10 voor
11:09 Chillen met de Ronks
11:10 Telekids Mini's: Fien & Teun
11:15 Nelli en Nora
11:15 Telekids Mini's: Jokie
10:05 Telekids Mini's: Chuck and Friends
10:01 Chuggington Medaille Race
08:50 Ringel Singel 19
09:12 StoryZoo
08:51 Telekids Mini's: Juf Roos
08:56 Telekids Mini's: BW TV
09:00 Ziggy en de Zootram
09:02 Telekids Mini's: Tee & Mo
09:07 Telekids Mini's: Sprookjesboom Show
09:10 B.O.Z.: Transformers Rescue Bots
09:15 Boyster
09:54 In de jungle
09:20 Masha en de beer
09:35 Urban
09:35 Super Wings
09:37 Lanfeust Quest
09:41 Meneer beer
09:46 Felix Viert Vakantie
09:49 Robocar Poli
04:00 Disney XD