18:30 SpangaS
18:05 Brugklas
18:20 SpangaS
17:40 Van Vader naar Moeder
16:35 SpangaS
17:50 Jill
16:20 SpangaS
16:50 Checkpoint
18:40 Het Klokhuis
08:00 Buurman en buurman
07:29 Piet Piraat
13:35 TV kijken
16:35 Spirit - Samen Vrij
13:25 The Simpsons
10:25 Hoi Duggee
07:58 Big Hero 6
08:02 Brandweerman Sam
12:05 Heidi
15:15 Rudi het racevarken
14:58 Mr. Bean
13:00 Brandweerman Sam
08:23 Ducktales
10:05 Teletubbies
12:00 Monchhichi
11:45 Hello Kitty and Friends
07:45 De Boterhamshow
09:31 Picknicken
17:47 Ducktales
11:30 Babar en de belevenissen van Badou
17:15 Beste Vrienden Quiz
11:00 Sesamstraat 10 voor
14:20 Noddy, de detective
09:07 Telekids Mini's: Sprookjesboom Show
15:59 Draken: Race naar de rand
14:00 Ketnet Junior
07:36 Mijn ridder en ik
13:37 Geluiden uit de natuur - Aap
13:14 Randy Cunningham
13:00 Mike de ridder
12:55 The Simpsons
12:52 Randy Cunningham
13:11 Hoe maak je dat?!
06:03 Randy Cunningham
12:50 De Smurfen
12:48 Robin Hood
12:34 Super 4
12:30 The Simpsons
12:26 Randy Cunningham
12:13 My Little Pony
12:12 Undercover Kat
12:00 Undercover Kat
11:55 Calimero
11:40 Bollie & Billie
11:36 Undercover Kat
11:35 Florrie's Draakjes
13:16 Flin & Flo
14:12 Enchantimals
13:21 Casper en Emma voelen voetjes
14:46 Tashi
17:35 Groen in de Grote Stad
17:14 Groen in de Grote Stad
16:49 Pokémon
16:22 Ruimtekuikens in de ruimte
16:10 Brugklas
15:56 Marvel's Spider-Man
15:45 Beste Vrienden Quiz
15:31 Star Wars Rebels
15:11 Blinky Bill
15:10 Rechill
15:05 Star vs De Kracht van het Kwaad
15:00 Jungle Book
14:43 Star vs De Kracht van het Kwaad
13:26 Gravity Falls
14:40 Leo & Tijg
14:30 Wickie de Viking
14:23 Strawberry Shortcake
14:17 Billy Dilley's Ondergrondse Super Zomer
11:23 Zigby
14:00 Sesamstraat
13:55 Bing
13:52 Chillen met de Ronks
13:51 Lalaloopsy
13:50 The Simpsons
13:45 Raad eens hoeveel ik van je hou
13:33 David gaat visjes kopen
11:25 Pingu in de stad
10:53 Chillen met de Ronks
11:15 Telekids Mini's: Jokie
08:15 Bob de Bouwer
07:40 Kiwi & Strit
07:42 Groen in de Grote Stad
07:47 Super 4
07:55 B.O.Z.: Pokémon
08:00 LEGO City
08:05 Shaun het schaap
08:15 Bibaboerderij
07:25 Maya de Bij
08:20 B.O.Z.: Ben 10
08:25 Pieter Konijn
08:30 Telekids Mini's: Molang
08:31 B.O.Z.: Ben 10
08:33 Telekids Mini's: Molang
08:37 2 Kleine Kleutertjes
08:40 Barbapapa
07:30 B.O.Z.: Inazuma 11
07:21 Groen in de Grote Stad
08:45 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
06:51 Sid de slimmerik
06:30 Pingu
06:30 Koala Broertjes
06:35 Sarah en Eend
06:40 Timmy tijd
06:41 Elias
06:50 Rita & Krokodil
06:55 Sesamstraat
07:20 Rintje
06:55 B.O.Z.: Transformers Cyberverse
06:55 Gravity Falls
06:56 Wissper
07:03 Jul & Julia
07:05 B.O.Z.: LEGO Ninjago
07:10 Inui
07:14 Ernst, Bobbie en de rest
08:40 Telekids Mini's: Leren met Jokie
08:45 B.O.Z.: Rox
11:15 Nelli en Nora
10:30 TwiniPop
09:55 Pim & Pom
10:01 Chuggington Medaille Race
10:04 Lanfeust Quest
10:05 Telekids Mini's: Chuck and Friends
10:15 Nijntjes avonturen, groot en klein
10:18 Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
10:30 Chillen met de Ronks
09:49 Robocar Poli
10:35 Het zandkasteel
10:37 Telekids Mini's: Beertje Pol
10:48 Telekids Mini's: TiTaToverfeest
06:29 Atomic Puppet
10:55 No-No
11:09 Chillen met de Ronks
11:10 Telekids Mini's: Fien & Teun
09:54 Kokosnoten plukken
09:46 Felix Viert Vakantie
08:46 Telekids Mini's: Sophie De Giraf
09:10 De speelgoeddokter
08:49 Milo Murphy's Wet
08:50 Ringel Singel 19
08:51 Telekids Mini's: Juf Roos
08:56 Telekids Mini's: BW TV
09:00 Ziggy en de Zootram
09:02 Telekids Mini's: Tee & Mo
09:10 B.O.Z.: Transformers Rescue Bots
09:41 Zuster Varken
09:12 StoryZoo
09:15 Boyster
09:20 Masha en de beer
09:24 Telekids Mini's: Thomas de stoomlocomotief
09:35 Ballet
09:35 Super Wings
09:37 Lanfeust Quest
04:00 Disney XD