18:30 SpangaS
18:00 Brugklas
18:15 SpangaS
15:05 Ninja Nanny
08:56 Telekids Mini's: BW TV
07:20 Rintje
08:00 Buurman en Buurman hebben een nieuw huis
16:55 Checkpoint
13:15 Apennoten XL
09:31 Naar het strand
17:10 Beste Vrienden Quiz
10:25 Hoi Duggee
07:36 Mijn ridder en ik
08:49 Milo Murphy's Wet
14:15 Betreden Op Eigen Risico
08:45 B.O.Z.: Rox
10:15 Nijntjes avonturen, groot en klein
15:59 Draken: Race naar de rand
12:05 Heidi
11:40 Bollie & Billie
16:35 Spirit - Samen Vrij
11:25 Pingu in de stad
17:05 Checkpoint
06:56 Wissper
06:40 Timmy tijd
06:50 Rita & Krokodil
17:40 Hip voor Nop
07:25 Maya de Bij
06:41 Elias
13:16 Flin & Flo
09:15 Boyster
12:34 Super 4
07:29 Piet Piraat
10:30 TwiniPop
13:00 Brandweerman Sam
06:51 Sid de slimmerik
14:00 Ketnet Junior
07:58 Big Hero 6
17:46 Ducktales
07:47 Super 4
10:05 Teletubbies
11:30 Babar en de belevenissen van Badou
14:23 Strawberry Shortcake
06:35 Sarah en Eend
09:41 Kikker en Hagedis
07:14 Ernst, Bobbie en de rest
16:21 Ruimtekuikens in de ruimte
08:02 Brandweerman Sam
11:15 Telekids Mini's: Jokie
08:15 Bob de Bouwer
18:40 Het Klokhuis
09:55 Pim & Pom
08:24 Ducktales
15:11 Blinky Bill
13:00 Mike de ridder
09:46 Felix Viert Vakantie
14:58 Mr. Bean
07:45 De Boterhamshow
11:36 Undercover Kat
12:48 Robin Hood
12:12 Undercover Kat
12:30 The Simpsons
12:27 Randy Cunningham
12:13 My Little Pony
12:00 Monchhichi
12:00 Undercover Kat
11:55 Calimero
11:45 Hello Kitty and Friends
12:50 De Smurfen
13:26 Gravity Falls
12:52 Randy Cunningham
14:42 Star vs De Kracht van het Kwaad
16:47 Pokémon
17:12 Groen in de Grote Stad
15:55 Marvel's Spider-Man
15:29 Star Wars Rebels
17:34 Groen in de Grote Stad
15:04 Star vs De Kracht van het Kwaad
14:46 Tashi
14:12 Enchantimals
12:55 The Simpsons
13:51 Lalaloopsy
13:51 Chillen met de Ronks
13:50 The Simpsons
13:35 Studio Snugger
13:25 The Simpsons
13:14 Randy Cunningham
13:11 Hoe maak je dat?!
14:16 Billy Dilley's Ondergrondse Super Zomer
06:02 Randy Cunningham
11:35 Florrie's Draakjes
08:00 LEGO City
08:45 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
08:40 Telekids Mini's: Leren met Jokie
08:40 Barbapapa
08:37 2 Kleine Kleutertjes
08:33 Telekids Mini's: Molang
08:31 B.O.Z.: Ben 10
08:30 Telekids Mini's: Molang
08:25 Pieter Konijn
08:20 B.O.Z.: Ben 10
08:15 Bibaboerderij
08:10 Shaun het schaap
07:55 B.O.Z.: Pokémon
08:50 Ringel Singel 19
07:42 Groen in de Grote Stad
07:40 Kiwi & Strit
07:30 B.O.Z.: Inazuma 11
07:21 Groen in de Grote Stad
07:10 Inui
07:05 B.O.Z.: LEGO Ninjago
07:03 Jul & Julia
06:55 B.O.Z.: Transformers Cyberverse
06:55 Sesamstraat
06:54 Gravity Falls
06:30 Koala Broertjes
06:30 Pingu
08:46 Telekids Mini's: Sophie De Giraf
08:51 Telekids Mini's: Juf Roos
11:23 Zigby
10:05 Telekids Mini's: Chuck and Friends
11:15 Nelli en Nora
11:10 Telekids Mini's: Fien & Teun
11:09 Chillen met de Ronks
11:00 Sesamstraat 10 voor
10:55 No-No
10:54 Chillen met de Ronks
10:48 Telekids Mini's: TiTaToverfeest
10:37 Telekids Mini's: Beertje Pol
10:35 Het zandkasteel
10:31 Chillen met de Ronks
06:29 Atomic Puppet
10:18 Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
10:04 Lanfeust Quest
09:00 Ziggy en de Zootram
10:01 Chuggington Medaille Race
09:49 Robocar Poli
09:37 Lanfeust Quest
09:36 Modern
09:35 Super Wings
09:24 Telekids Mini's: Thomas de stoomlocomotief
09:20 Masha en de beer
09:12 StoryZoo
09:10 B.O.Z.: Transformers Rescue Bots
09:10 De speelgoeddokter
09:07 Telekids Mini's: Sprookjesboom Show
09:02 Telekids Mini's: Tee & Mo
04:00 Disney XD