18:00 Brugklas
18:25 SpangaS
18:15 SpangaS
16:30 SpangaS
17:10 Beste Vrienden Quiz
17:35 Willem Wever
16:20 SpangaS
16:35 Spirit - Samen Vrij
07:55 Buurman en Buurman hebben een nieuw huis
07:29 Piet Piraat
16:45 Checkpoint
16:05 Brugklas
07:40 De Boterhamshow
15:59 Draken: Race naar de rand
07:34 Groen in de Grote Stad
11:15 Telekids Mini's: Jokie
15:15 Rudi het racevarken
16:32 Groen in de Grote Stad
08:45 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
07:14 Ernst, Bobbie en de rest
07:10 Inui
17:06 Ducktales
18:40 Het Klokhuis
09:10 B.O.Z.: Transformers Rescue Bots
08:45 B.O.Z.: Rox
10:05 Teletubbies
14:15 Noddy, de detective
13:00 Brandweerman Sam
10:25 Hoi Duggee
14:00 Sesamstraat
09:36 Musical
13:41 Mijn bal
14:58 Star Wars Rebels
13:45 Raad eens hoeveel ik van je hou
10:20 Nijntjes avonturen, groot en klein
13:16 Flin & Flo
09:31 Ijspret
13:50 Billy Dilley's Ondergrondse Super Zomer
09:24 Telekids Mini's: Thomas de stoomlocomotief
06:02 Randy Cunningham
08:12 Ducktales
08:05 Shaun het schaap
08:02 Brandweerman Sam
06:47 Gravity Falls
12:00 Monchhichi
06:52 Rita & Krokodil
15:11 Blinky Bill
06:55 Sesamstraat
12:05 Heidi
15:45 Beste Vrienden Quiz
09:55 Pim & Pom
07:36 Mijn ridder en ik
11:23 Zigby
07:50 Big Hero 6
13:21 Op zoek naar zeeschildpadden
12:08 Randy Cunningham
12:30 The Simpsons
13:11 Hoe maak je dat?!
12:34 Super 4
12:13 My Little Pony
13:03 Gravity Falls
13:00 Mike de ridder
12:55 The Simpsons
12:51 Randy Cunningham
12:30 Randy Cunningham
12:50 De Smurfen
12:48 Robin Hood
13:25 Chillen met de Ronks
14:35 Star vs De Kracht van het Kwaad
13:25 The Simpsons
14:40 Leo & Tijg
17:33 Disney 11
17:28 Ducktales: Welkom in Duckstad
16:53 Groen in de Grote Stad
16:07 Pokémon
15:45 Ruimtekuikens in de ruimte
15:21 Marvel's Spider-Man
15:05 Rechill
14:58 Mr. Bean
14:55 Jungle Book
14:46 Tashi
11:55 Calimero
13:27 Casper en Emma naar het circus
14:30 Wickie de Viking
14:23 Strawberry Shortcake
14:13 Star vs De Kracht van het Kwaad
14:12 Enchantimals
14:00 Ketnet Junior
13:55 Bing
13:51 Lalaloopsy
13:50 The Simpsons
13:42 Zelfportret (Thailand)
13:39 Jade en Emmeline en Liv gaan varen
11:55 Undercover Kat
10:55 No-No
11:45 Hello Kitty and Friends
07:55 B.O.Z.: Pokémon
08:50 Ringel Singel 19
08:46 Telekids Mini's: Sophie De Giraf
08:40 Telekids Mini's: Leren met Jokie
08:37 2 Kleine Kleutertjes
08:35 Milo Murphy's Wet
08:35 Barbapapa
08:33 Telekids Mini's: Molang
08:31 B.O.Z.: Ben 10
08:30 Telekids Mini's: Molang
08:20 B.O.Z.: Ben 10
08:20 Pieter Konijn
08:15 Bibaboerderij
08:10 Bob de Bouwer
08:00 LEGO City
07:47 Super 4
08:55 Ziggy en de Zootram
06:55 B.O.Z.: Transformers Cyberverse
06:29 Pingu
06:30 Koala Broertjes
06:35 Sarah en Eend
06:40 Timmy tijd
06:41 Elias
06:51 Sid de slimmerik
06:56 Wissper
07:36 Kiwi & Strit
07:03 Jul & Julia
07:05 B.O.Z.: LEGO Ninjago
07:12 Groen in de Grote Stad
07:20 Rintje
07:25 Maya de Bij
07:30 B.O.Z.: Inazuma 11
08:51 Telekids Mini's: Juf Roos
08:56 Milo Murphy's Wet
11:43 Undercover Kat
10:35 TwiniPop
11:40 Bollie & Billie
11:35 Florrie's Draakjes
11:30 Babar en de belevenissen van Badou
11:25 Pingu in de stad
11:21 Undercover Kat
11:15 Nelli en Nora
11:10 Telekids Mini's: Fien & Teun
11:00 Sesamstraat 10 voor
10:58 Chillen met de Ronks
06:24 Atomic Puppet
10:48 Telekids Mini's: TiTaToverfeest
10:44 Chillen met de Ronks
10:40 Het zandkasteel
10:37 Telekids Mini's: Beertje Pol
10:22 Chillen met de Ronks
08:56 Telekids Mini's: BW TV
09:32 Lanfeust Quest
09:02 Telekids Mini's: Tee & Mo
09:07 Telekids Mini's: Sprookjesboom Show
09:10 De speelgoeddokter
09:10 Boyster
09:12 StoryZoo
09:20 Masha en de beer
09:35 Super Wings
10:18 Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
09:41 Toon en Daan Rat
09:46 Felix Viert Vakantie
09:49 Robocar Poli
09:57 Lanfeust Quest
10:01 Chuggington Medaille Race
10:05 Telekids Mini's: Chuck and Friends
04:00 Disney XD