18:25 SpangaS
18:15 SpangaS
15:05 De regels van Floor
18:40 Het Klokhuis
15:10 De regels van Floor
17:35 Hip voor Nop
16:35 Spirit - Samen Vrij
07:14 Ernst, Bobbie en de rest
11:28 Undercover Kat
07:29 Piet Piraat
14:46 Tashi
16:13 LEGO Friends
04:00 Disney XD
06:30 Koala Broertjes
20:05 The Simpsons
19:45 The Simpsons
12:30 Apennoten
13:05 Lassie Animated
06:41 Elias
14:12 Enchantimals
11:30 Inui
08:20 Heidi
15:14 Pokémon
06:18 Gravity Falls
13:00 Brandweerman Sam
12:57 Ruimtekuikens in de ruimte
13:35 Studio Snugger
08:45 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
09:10 B.O.Z.: Transformers Rescue Bots
12:14 Gravity Falls
11:45 Hello Kitty and Friends
08:02 Brandweerman Sam
12:34 Super 4
16:10 Furiki Wheels
18:50 The Simpsons
06:56 Wissper
06:55 Sesamstraat
07:05 B.O.Z.: LEGO Ninjago
17:51 Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
06:51 Sid de slimmerik
06:50 Rita & Krokodil
17:10 Beste Vrienden Quiz
06:45 Gravity Falls
19:15 The Simpsons
07:36 Mijn ridder en ik
06:35 Penelope
07:40 Bob de Bouwer
07:47 Super 4
07:55 B.O.Z.: Pokémon
12:15 Nils Holgersson
12:13 My Little Pony
11:50 Angelina Ballerina
12:00 Monchhichi
12:00 Maya de bij
11:50 The Simpsons
12:35 Marvel's Spider-Man
11:17 Undercover Kat
11:40 Undercover Kat
11:35 Florrie's Draakjes
11:20 Olivia
11:23 Telekids Mini's: Little People
11:35 Babar en de belevenissen van Badou
11:25 The Simpsons
14:58 Mr. Bean
12:45 Lassie Animated
11:10 Telekids Mini's: Fien & Teun
17:28 Mech-X4
16:48 Paf de hond
16:41 Paf de hond
16:33 Paf de hond
15:59 Miss Moon
15:37 Ruimtekuikens in de ruimte
15:25 Zafari
15:11 Blinky Bill
14:53 Star Wars Rebels
12:48 Robin Hood
14:29 Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
14:23 Strawberry Shortcake
14:07 Marvel's Spider-Man
13:51 Lalaloopsy
13:41 Chillen met de Ronks
13:19 Chillen met de Ronks
13:16 Flin & Flo
13:11 Hoe maak je dat?!
13:10 Om Nom
11:15 Telekids Mini's: Jokie
06:07 Randy Cunningham
11:10 Zappelin Go
08:00 Shaun het schaap
08:50 Masha en de beer
08:46 Telekids Mini's: Sophie De Giraf
08:45 B.O.Z.: Rox
08:40 Telekids Mini's: Leren met Jokie
08:37 Telekids Mini's: 2 kleine kleutertjes
08:34 Ruimtekuikens in de ruimte
08:33 Telekids Mini's: Molang
08:31 B.O.Z.: Ben 10
08:30 Telekids Mini's: Molang
08:21 Milo Murphy's Wet
08:20 B.O.Z.: Ben 10
08:15 Bibaboerderij
08:05 Bollie & Billie
08:00 LEGO City
07:59 Milo Murphy's Wet
08:55 Igam Ogam
07:50 BabyBeestenBoel
07:34 Ducktales
07:30 B.O.Z.: Inazuma 11
07:30 Buurman en buurman
07:20 Groen in de Grote Stad
07:20 Zappelin Go
07:17 Pim & Pom
07:10 Tip de muis
07:08 Groen in de Grote Stad
07:03 Jul & Julia
06:55 B.O.Z.: Transformers Cyberverse
06:40 Joe & Jack
06:30 Pingu
06:23 Atomic Puppet
08:51 Juf Roos
08:56 Telekids Mini's: BW TV
10:55 The Simpsons
10:00 Teletubbies
10:55 Sesamstraat 10 voor
10:52 Chillen met de Ronks
10:50 Pingu in de stad
10:48 Telekids Mini's: TiTaToverfeest
10:37 Telekids Mini's: Beertje Pol
10:35 Het zandkasteel
10:30 The Simpsons
10:29 Chillen met de Ronks
10:20 Mullewapp
10:18 Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
10:17 Chillen met de Ronks
10:15 Nijntjes avonturen, groot en klein
10:05 Telekids Mini's: Chuck and Friends
10:01 Chuggington Medaille Race
09:53 Lanfeust Quest
09:02 Telekids Mini's: Tee & Mo
09:50 Pipi, Pupu & Rosemarie
09:49 Robocar Poli
09:49 Kids Peak - Vogelverschrikker
09:42 Badmuts
09:35 Telekids Mini's: Super Wings
09:31 Boyster
09:30 Tom in de waterput
09:26 Wat ben ik
09:24 Telekids Mini's: Thomas De Stoomlocomotief
09:15 Pieter Konijn
09:12 Telekids Mini's: StoryZoo
09:08 Kiwi & Strit
09:07 Telekids Mini's: Sprookjesboom Show
09:07 Boyster
10:25 Nellie & Cezar