Documentaires Sorteer op tijd
20:15 Nieuw: Moja Polska!

31/03 - Documentaire, De komende vijf zondagen gaat de Pools Nederlandse journalist Dore van Duivenbode in de nieuwe ...

21:00 Docu: Tigerland

31/03 - Met de nieuwe documentaire Tigerland wil Discovery brede aandacht vragen voor de tijger die ernstig met ...

21:05 VPRO Tegenlicht
23:30 Ik kreeg een kind van mijn moordende broer
23:45 Beau Five Days Inside
22:00 De Ronde 102
20:10 The Story of Europe
21:55 Docville special: School Life
00:30 Diana, Queen of Hearts
23:00 Gold Rush
21:05 Earth's Great Rivers
08:35 Floortje naar het einde van de wereld
19:30 Docville special: Vranckx - Halfgoden
14:00 Van Atlas naar Arabië
18:15 Hoofdzaken
17:15 Bizarre Foods: Delicious Destinations
09:00 Blowing Up History
01:05 Naches
17:40 Bizarre Foods: Delicious Destinations
16:55 De dodelijkste 60
19:05 Abandoned Engineering
15:50 De Boeddhistische Blik: Onder de hemel is men thuis
15:20 De Boeddhistische Blik: Op straat en in Auschwitz, met zenmeester Bernie Glassma
06:00 Alaska: The Last Frontier
07:00 50 jaar troubadour
14:50 Secret Life of 4, 5 and 6 Year Olds
12:25 Lost Beasts of the Ice Age
00:00 Alaska: The Last Frontier
13:55 Bakery Boss
01:00 Abandoned Engineering
10:40 Alaska: The Last Frontier
02:00 Tigerland
11:30 Ultimate Survival
18:30 Amanda To The Rescue
07:16 Kenny B
16:35 Fixer Upper
16:20 Iedereen Verlicht
13:05 Fryslân DOK
15:30 TCR Germany 2018: De Strijd Om Het Kampioenschap
15:25 Asphalt Cowboys
03:35 Fixer Upper
07:40 House Hunters
02:00 Secret Life of 4 and 5 Year Olds
03:40 Tanked
04:20 Amanda To The Rescue
06:50 Masters of Flip
05:10 Kids Baking Championship
00:00 Amanda To The Rescue
02:45 Secret Life of 4, 5 and 6 Year Olds
21:00 Secret Life of 4 and 5 Year Olds
08:05 House Hunters
08:15 Ultimate Survival
08:30 House Hunters
09:00 House Hunters
09:30 Flip Or Flop
09:55 Flip Or Flop
10:25 Flip Or Flop
10:55 Fixer Upper
19:30 Will & Grace
11:55 Kids Baking Championship
18:00 My Lottery Dream Home
17:35 My Lottery Dream Home
06:00 Masters of Flip
12:55 Chopped Junior
15:40 Good Bones
05:15 Treehouse Masters