Documentaires Sorteer op tijd
20:15 Nieuw: Na ons de zondvloed

Overmorgen - Documentaire, In deze vierdelige documentaireserie bezoekt gerenommeerd fotojournalist Kadir van Lohuizen ...

21:10 Docu: Leonardo da Vinci - The Universal Man

Overmorgen - Documentair portret, Kunstdocumentaire over Leonardo da Vinci naar aanleiding van zijn 500ste sterfdag, ...

20:25 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land IMDb: 7.0

Overmorgen - IMDB * 7.0 - Natuurdocumentaire, NPO 1 zendt vanavond de prachtige documentaire 'Wad: Overleven op de Grens van Water en Land' over het waddengebied uit. Deze docu laat zien hoe ongelooflijk bijzonder maar ook kwetsbaar dit unieke ...

21:10 VPRO Tegenlicht
22:05 Toen de Arabieren (nog) dansten
21:55 Joanna Lumley's Silk Road
17:10 Planet Earth
06:15 Dokters van morgen
20:10 Around the World in 80 Faiths
23:30 Mick Philpott: Vader en moordenaar van zijn eigen kinderen
15:25 Chacham Zwi Asjkenazi
11:20 Gold Rush
14:00 Het raadsel Rembrandt
22:00 Why We Hate
08:50 Achter de schermen bij de natuurfilm WAD
00:00 Gold Rush
20:00 NASA's Unexplained Files
19:00 Secret Life Of Brothers And Sisters
16:19 Naches
19:05 Blowing Up History
16:25 Iedereen Verlicht
18:00 My Lottery Dream Home
13:30 Half uur natuur
18:10 Secrets Of A Chinese Chariot
13:35 Expedition Unknown
16:35 Fixer Upper
23:00 Secret Nazi Bases
06:45 Good Bones
18:30 Hidden Potential
17:20 Kindig Customs
17:30 My Lottery Dream Home
05:35 My Lottery Dream Home
13:10 Fryslân DOK
00:46 Naches
10:25 Say Yes to the Nest
09:55 Say Yes to the Nest
09:45 Dual Survival
09:00 Say Yes to the Nest
08:15 Mighty Trains
02:50 Why We Hate
05:10 My Lottery Dream Home
13:55 Halloween Baking Championship
01:00 Impossible Engineering
02:00 Secret Life Of Brothers And Sisters
03:40 Tanked
06:00 Alaska: The Last Frontier
06:00 Good Bones
14:45 How It's Made
14:20 How It's Made
12:55 Halloween Baking Championship
11:55 Kids Baking Championship
10:55 Masters of Flip
09:30 Say Yes to the Nest
08:15 Good Bones
07:30 Good Bones
07:30 Dirty Jobs
06:45 Edge of Alaska
17:00 Baggage Battles
04:25 Halloween Baking Championship
05:15 Treehouse Masters