Amusement Sorteer op tijd
06:00 Modern Family
20:00 Lego Masters Australië
23:00 Friends
22:43 Euromillions winstverdeling
22:42 Keno
22:41 Winst joker+ / lotto
22:20 Harrie Jekkers & Klein Orkest
22:00 Bad Skin Doctors
22:00 De Oranjezomer: De Spelen
22:00 Helden Van Hier: Door Het Vuur
22:00 The Graham Norton Show
21:30 Lego Masters Australië
21:30 Michael McIntyre's The Wheel
21:00 Return to Amish
21:00 Helden Van Hier: Het Interventie Team
20:30 BEAT ME: The Five Knock-Outs
20:00 Helden Van Hier: Het Interventie Team
23:00 Helden Van Hier: Door Het Vuur
19:00 Lawless Island: Surviving Alaska
18:25 Lang Leve de Liefde
18:30 The Great North
18:30 Homestead Rescue
18:30 Lachen om Home Video's
18:55 Lang Leve de Liefde
19:00 Last Man Standing
19:00 Bij Ons Op Het Kamp
20:00 Say Yes to the Dress: In Sickness and in Health
19:00 Say Yes to the Dress Benelux
19:05 Take Off with Bradley & Holly
19:25 Lang Leve de Liefde
19:30 Last Man Standing
20:00 Joker+ en Lotto
20:00 Lang Leve de Liefde
23:00 The Bad Skin Clinic
23:00 De Alex Klaasen Revue - Showponies 2
18:00 Bob's Burgers
02:50 Wicked Tuna: North vs. South 7 Compilations
05:10 Most Ridiculous
04:50 Storage Wars
04:50 Most Ridiculous
04:30 Drunk History - Bezopen verhalen
04:30 Storage Wars
04:20 90 Day Fiancé
04:10 Storage Wars
04:10 Drunk History - Bezopen verhalen
03:50 Takeshi's Castle Thailand
03:35 Wicked Tuna 8 Compilations
03:35 Little People, Big World
03:30 Takeshi's Castle Thailand
03:25 Storage Wars
03:10 Most Ridiculous
02:50 Most Ridiculous
23:30 Friends
00:55 Modern Family
23:55 Modern Family
00:00 Code van Coppens: de wraak van de Belgen
00:00 24 Uur In De E.R.
00:00 My 600-lb Life
00:05 Bezopen Bestuurders
00:25 Modern Family
01:00 Locked Up Abroad
02:45 The Bad Skin Clinic
01:00 Lachen om Home Video's
01:10 Modern Family
01:35 Modern Family
02:00 Bad Skin Doctors
02:05 Most Ridiculous
02:25 Most Ridiculous
18:00 Eerste Hulp Bij Festivals
18:00 Idioten Op De Weg
06:00 Storage Wars - Canada
09:30 The Repair Shop
11:50 The Goldbergs
11:20 The Goldbergs
11:00 Sweet Home Sextuplets
11:00 Salvage Hunters: The Restorers
11:00 Dieren op Spreekuur
10:55 Friends
10:30 Street Magic
10:25 Friends
10:00 Salvage Hunters: The Restorers
10:00 Monkey Planet
10:00 Sweet Home Sextuplets
10:00 The Neighborhood
09:30 Say Yes to the Dress UK
09:30 The Neighborhood
09:05 Modern Family
12:00 Louisa & Rosanna, Onze Transgender Liefde
07:05 Locked Up Abroad
06:00 Say Yes to the Dress
06:00 Below Deck Mediterranean
06:25 Modern Family
06:30 Storage Wars - Canada
06:50 Friends
06:50 Say Yes to the Dress
07:10 Salvage Hunters
09:00 Locked Up Abroad
07:20 Friends
07:40 Say Yes to the Dress
08:05 Salvage Hunters
08:30 Say Yes to the Dress
08:45 Modern Family
09:00 The Repair Shop
11:55 Kaal of kammen
12:00 House Rules NL
17:50 Below Deck Mediterranean
16:50 Dieren op Spreekuur
15:20 Family Guy
15:30 Louisa & Rosanna, Onze Transgender Liefde
15:50 Family Guy
16:00 Bad Skin Doctors
16:15 Family Guy
16:45 Family Guy
16:50 Below Deck Mediterranean
14:55 Family Guy
17:00 My 600-lb Life
17:05 Family Guy
17:25 Dieren op Spreekuur
17:30 Family Guy
17:30 Homestead Rescue
17:50 Lang Leve de Liefde
15:00 Louisa & Rosanna, Onze Transgender Liefde
14:30 Louisa & Rosanna, Onze Transgender Liefde
12:15 Last Man Standing
13:00 How Do They Do It?
12:30 Louisa & Rosanna, Onze Transgender Liefde
12:40 Last Man Standing
12:55 Code van Coppens: de wraak van de Belgen
12:55 House Rules NL
13:00 Louisa & Rosanna, Onze Transgender Liefde
13:00 Family Guy
13:10 2 voor 12
14:25 Family Guy
13:30 Family Guy
13:30 Louisa & Rosanna, Onze Transgender Liefde
13:30 How Do They Do It?
13:55 Family Guy
14:00 Louisa & Rosanna, Onze Transgender Liefde
14:00 How Do They Do It?
05:30 Takeshi's Castle Thailand