18:55 SpangaS
16:45 Star Wars Rebels (NL)
07:56 Chillen met de Ronks!
18:05 Alleen op de wereld
17:40 De Buitendienst
13:10 Tip de muis
07:25 Woezel & Pip overal vriendjes
18:25 Het Klokhuis
08:26 Sid de slimmerik
16:58 Keets Vlog
06:55 B.O.Z.: De Daltons
09:31 Ik vraag me af wat voor een plant ik kweek
16:20 SpangaS
09:45 Knorretje, waar ben je?
15:35 Checkpoint
14:44 Pokemon S18 - XY - Ontdekkingsreis door Kalos
08:45 Juf Roos
12:20 Maya de Bij
15:00 Jungle Book
08:54 Bibaboerderij
16:23 De Daltons
15:06 Turbo FAST
08:05 Masha's sprookjes
07:03 B.O.Z.: De Daltons
06:44 Bobo

Jeugdreeks, Bobo wil de langste dominorij maken, maar omdat Krabbel aan het touwspringen is, vallen de steentjes steeds ...

07:20 Ernst, Bobbie en de rest
07:15 Koekie kruimel films
12:50 Brandweerman Sam
15:07 Star vs. De Kracht van het Kwaad
15:10 Jessie
13:52 Flin & Flo
13:21 Stella's sprookjesboek
14:55 Just Like Me
13:30 Dude, That's My Ghost!
13:24 Chloe's toverkast
13:18 Bobo
15:15 Alleen op de wereld
13:00 Babar en de belevenissen van Badou
13:52 The Emperor's New School
15:35 Summer Camp
15:32 Koning Julien
15:31 Ultimate Spider-Man VS. The Sinister 6
13:05 Alex & Co
13:03 Lanfeust Quest
13:30 LoliRock
13:32 Kikker en het water
12:52 Goalmouth
14:20 Sesamstraat: 10 voor...
14:20 Hank Zipzer
14:18 Randy Cunningham
15:55 Souvenirs de Gravity Falls
14:10 Minuscule
14:13 My Little Pony
14:15 Leuke verhaaltjes van Winnie de Poeh
14:30 Rintje
13:42 De post
13:39 Marius gaat naar de kapper
13:45 Angelina Ballerina
14:45 Just Like Me
14:35 Tashi
13:39 Ernst, Bobbie en de rest
14:35 Heidi
13:55 Binny and the Ghost
14:00 Sesamstraat
16:34 Miss Moon
00:00 Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
00:20 Violetta
01:00 Disney Jonge Garde
01:15 Disney Jonge Garde
23:35 Wolfblood
23:10 Binny and the Ghost
22:15 Disney Jonge Garde
22:30 Alex & Co
22:50 The Evermoor Chronicles
02:00 The Evermoor Chronicles
02:20 Binny and the Ghost
04:25 Disney Jonge Garde
04:35 Alex & Co
05:00 The Evermoor Chronicles
05:55 Mickey Mouse Clubhuis
04:15 Disney Jonge Garde
04:00 Disney XD
02:40 Wolfblood
03:05 Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
03:25 Violetta
22:05 Disney Jonge Garde
21:40 Wizards of Waverly Place
12:45 Apennoten
16:46 Miss Moon
17:00 Soy Luna
17:33 Inazuma Eleven
16:30 Alex & Co
16:20 Phineas and Ferb
16:00 Beste Vrienden Quiz
16:05 De Middelste van 7
16:15 De Daltons
17:50 Soy Luna
18:00 Mako Mermaids
20:25 Lab Rats
20:50 Jessie
21:15 Good Luck Charlie
19:55 Wolfblood
19:30 Binny and the Ghost
18:15 K.C. Undercover
18:40 Austin & Ally
19:05 Best Friends Whenever
15:59 Mr Bean
11:58 De Avonturen Van K3
08:25 Super Abby
08:33 Zigby
08:35 Shaun het schaap
08:35 B.O.Z.: Rox
08:23 De Leeuwenwacht
08:20 LEGO City
07:55 Q Pootle 5
08:04 Super 4
08:15 De Smurfen
08:15 Kapitein Jake en de Nooitgedacht Piraten
08:40 De Speelgoeddokter
08:45 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
09:13 Thomas De Stoomlocomotief
09:20 Calimero
09:25 Super Wings
09:30 Mickey Mouse Clubhuis
09:11 Scaredy Squirrel
09:10 Igam Ogam
08:48 Miles van Morgen
08:50 Masha en de beer
09:00 Bob de Bouwer
09:05 Sofia, het prinsesje
07:50 Elena van Avalor
07:45 B.O.Z.: Transformers Robots In Disguise
06:54 Little People
07:00 Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
07:05 TwiniPop
07:06 Souvenirs de Gravity Falls
06:50 The Simpsons
06:50 Sesamstraat
06:30 Liv and Maddie

Jeugd, Maddie en Diggie kennen elkaar 1 jaar en omdat Liv het cadeau van Diggie niet zo leuk vindt besluit ze te ...

06:35 Timmy tijd

Tekenfilm, Spin off van de animatiereeks 'Shaun the Sheep', over het schaapje Timmy.

06:41 Phineas and Ferb

Tekenfilm, Baljeet heeft zich per ongeluk ingeschreven voor een cursus Rock en is in paniek omdat hij geen slechte ...

06:45 Bumba
07:09 Wissper
07:10 George & Paul
07:38 Dinotrux
07:40 Zappelin Go
07:40 The Simpsons
07:45 Olivia
07:32 Atomic Puppet
07:25 Miraculous
07:11 B.O.Z.: De Daltons
07:15 The Simpsons
07:20 B.O.Z.: LEGO Ninjago
09:37 Caspers Griezelschool
09:41 Fien en Teun
11:22 Florrie's Draakjes
11:30 De avonturen van Bert en Ernie
11:35 Pim & Pom
11:35 Just Like Me
11:14 Supa Strikas
11:10 Art Attack
11:00 Sesamstraat: 10 voor...
11:00 Zou
11:07 The Adventures of Chuck & Friends
11:10 Timmy tijd
11:37 Hello Kitty And Friends
11:38 Lanfeust Quest
12:09 Rescue Bots
12:15 Joe & Jack
12:15 Violetta
12:28 Pickle and Peanut (NL)
12:04 Penn Zero: Parttime Held
06:30 B.O.Z.: Jacob Dubbel

Tekenfilm, Animatiereeks.

11:40 Bibbeltje Big
11:49 Chuggington Medaille Race
11:50 Mickey Mouse Clubhouse
11:50 Good Luck Charlie
10:58 Wizzy & Woppy
10:55 Nellie & Cezar
10:03 2 kleine kleutertjes
10:06 Wielen van de bus
10:10 Zappelin Go
10:15 Sheriff Callie's Wilde Westen
10:01 Rekkit
10:00 Teletubbies
09:42 Diptak
09:48 StoryZoo
09:50 Kenny Knuffelmonster
09:52 De post
10:20 Bing
10:21 Uki
10:40 Mouk
10:41 Robocar Poli
10:45 Harry en Toto
10:49 Matt Hatter
10:40 Minnie's strikkenwinkel
10:31 Gonnie & Gijsje
10:25 Mijn vriendjes Teigetje en Poeh
10:26 Musti
10:28 Randy Cunningham
12:34 Super 4
Volg TVGiDS.tv     @tvgids volgen
Like TVGiDS.tv