19:25 Checkpoint top 5
19:00 Brugklas
18:23 Het Klokhuis
23:15 The Evermoor Chronicles
08:30 Cesar To The Rescue
21:35 Violetta
08:05 Wissper
16:45 Brugklas
19:05 The Simpsons
18:35 The Simpsons
16:11 De Daltons
13:30 The Evermoor Chronicles
16:04 De Daltons
09:28 Super Wings
17:10 Checkpoint
08:30 Zoostraat 64
18:35 Mako Mermaids
18:05 The Simpsons
18:00 Beste Vrienden Quiz
17:35 Hip voor Nop
19:00 Soy Luna
11:45 Pieter Konijn
16:44 Annedroids
13:30 The Simpsons
08:00 Shaun het schaap
16:20 Miss Moon
13:40 Casper & Lisa
07:48 Super 4
13:00 The Simpsons
08:01 LEGO City
14:00 The Simpsons
10:15 Het zandkasteel
13:01 Rescue Bots
13:50 Sesamstraat
01:00 The Simpsons
15:38 Gravity Falls
15:26 Koning Julien
15:40 The ZhuZhu's
14:51 Extreme Football
15:15 Jungle Book
15:11 Mijn Ridder En Ik
15:10 Miraculous
14:46 Dinotrux
14:50 Peter Pan
15:15 Star vs. de Kracht van het Kwaad
14:25 Angelina Ballerina
13:39 Dude, That's My Ghost!
13:46 Ernst, Bobbie En De Rest
13:55 Binny and the Ghost
14:01 Lanfeust Quest
13:37 Bobo
13:28 Midden in de nacht
13:18 Kikker vindt een vriendje
13:24 Prinsessia
13:25 Emilia leert skaten en Timon gaat helpen
14:01 Flin & Flo
14:05 Sesamstraat 10 voor
14:33 Tashi
14:35 Disney Jonge Garde
14:40 Q Pootle 5
14:27 Randy Cunningham
15:51 Mr. Bean
14:10 My Little Pony
14:15 Joe & Jack
14:20 Just Like Me
14:45 Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
17:15 Summer Camp
02:00 The Simpsons
02:00 Wolfblood
02:20 Alex & Co
01:30 The Simpsons
00:50 Hank Zipzer
23:40 Wolfblood
00:05 Alex & Co
00:25 Hank Zipzer
02:25 The Simpsons
02:45 Hank Zipzer
04:40 Hank Zipzer
05:05 Binny and the Ghost
05:55 Disney Jonge Garde
04:20 Alex & Co
04:00 Disney XD
03:10 Binny and the Ghost
03:30 The Evermoor Chronicles
03:55 Wolfblood
22:55 Binny and the Ghost
22:30 Hank Zipzer
13:16 Isa gaat naar de tandarts
17:35 Pokemon S19 - XYZ - Een reis door onbekend gebied
17:40 De Middelste van 7
16:50 Best Friends Whenever
16:31 Miss Moon
16:05 Lab Rats
16:25 Beste Vrienden Quiz
16:25 Bizaardvark
18:10 Just Like Me
18:20 Just Like Me
20:45 Bizaardvark
21:10 Liv and Maddie
22:10 Alex & Co
20:20 Backstage
20:05 Just Like Me
19:35 The Simpsons
19:50 Disney Jonge Garde
16:01 Milo Murphy's Wet
12:54 Hoe Maak Je Dat?!
09:00 Mike de ridder
09:11 Boyster
09:16 Rasim de notenkraker
09:16 Telekids Mini's: Thomas De Stoomlocomotief
08:59 Bibaboerderij
08:59 Zip Zip
08:50 Babar en de belevenissen van Badou
08:52 Juf Roos
08:53 B.O.Z.: De Daltons
08:55 De Speelgoeddokter
09:18 Iene miene boe - Verjaardagsfeest
09:20 Rare rode haren
09:54 StoryZoo
09:59 Rekkit Rabbit
10:00 Teletubbies
10:05 Telekids Mini's: Leren Met Jokie
09:50 Barbapapa
09:45 Mickey Mouse Clubhuis
09:20 Sofia, het prinsesje
09:36 Casper's Griezelschool
09:40 Wickie de Viking
09:41 Robocar Poli
08:47 Zip Zip
08:45 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
07:35 Bob de Bouwer
07:38 B.O.Z.: LEGO Nexo Knights
07:45 Pim & Pom
07:45 De Middelste van 7
07:34 Mijn Ridder En Ik
07:31 Atomic Puppet
07:13 B.O.Z.: Draken - Race Naar De Rand

Tekenfilm, Seizoen 1 Aflevering 15 Animatiereeks

07:19 Jul & Julia

Jeugdprogramma, Seizoen 2 Aflevering 6 JeugdprogrammaJul & Julia en het snoepjesmonster

07:20 Summer Camp

Jeugd, De kinderen in het kamp krijgen het verhaal te horen over Olga, de dochter van de stichter van het kamp, die ...

07:25 Nelli en Nora

Jeugdprogramma, Seizoen 1 Aflevering 13 Animatiereeks: Ingevroren: Het heeft buiten gevroren, het is glad en Nelli en ...

07:50 Buurman en buurman
07:55 Chillen met de Ronks!
08:24 Bobo
08:28 B.O.Z.: Rox
08:33 Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
08:35 Kapitein Jake en de Nooitgedacht Piraten
08:20 Igam Ogam
08:19 De Leeuwenwacht
08:03 B.O.Z.: Transformers Robots In Disguise
08:05 De Smurfen
08:10 Good Luck Charlie
08:13 Chloe's toverkast
10:10 Woezel en Pip
10:10 2 Kleine Kleutertjes
12:00 Bibbeltje Big
12:00 LEGO Friends
12:03 Penn Zero: Parttime Held
12:10 Maya de bij
11:50 Liv and Maddie
11:48 Hello Kitty And Friends
11:35 Pingu
11:37 Lanfeust Quest
11:40 Bing
11:42 Telekids Mini's: Sprookjesboom
12:15 Best Friends Whenever
12:24 Super 4
07:06 Gravity Falls

Tekenfilm, Amerikaanse animatiereeksDroomverkenners

13:00 Masha's sprookjes
13:05 Kiwi & Strit
13:05 Alex & Co
12:51 Undercover Kat
12:45 Bollie & Billie
12:25 Heidi
12:27 Pickle and Peanut
12:39 Brandweerman Sam
12:40 Bizaardvark
11:31 Florrie's Draakjes
11:25 Hank Zipzer
10:36 Telekids Mini's: Sprookjesboom Show
10:43 Telekids Mini's: Jokie
10:45 Matt Hatter
10:45 Zou
10:30 Mouk
10:30 Bruine beer in het blauwe huis
10:10 Kenny Knuffelmonster
10:15 Telekids Mini's: BW TV
10:20 Telekids Mini's: TiTaToverfeest
10:24 Randy Cunningham
10:48 Musti
10:55 Fien en Teun
11:11 Extreme Football
11:20 Bumba
11:20 Telekids Mini's: Chuggington
11:25 Nijntjes avonturen, groot en klein
11:10 Timmy tijd
11:09 Telekids Mini's: Sprookjes Van Klaas Vaak
11:00 Sesamstraat 10 voor
11:00 Sheriff Callies Wilde Westen
11:02 Wizzy & Woppy
13:15 Chillen met de Ronks!
Volg TVGiDS.tv     @tvgids volgen
Like TVGiDS.tv