18:55 SpangaS
17:40 Brugklas
13:22 Tennis 3
10:30 Cadet Kelly
18:23 Het Klokhuis
15:10 SpangaS
17:15 Hip voor Nop
09:25 Girl Meets World
07:34 Mijn ridder en ik
07:00 Elena van Avalor
13:39 Bobo
15:51 Mr Bean
21:30 Violetta
18:50 The Simpsons
07:20 B.O.Z.: Draken - Race Naar De Rand
16:44 Annedroids
11:45 Raad eens hoeveel ik van je hou
08:00 LEGO City
11:20 Bumba
10:00 Cesar To The Rescue
16:45 Extreme Football
11:23 Chuggington Medaille Race
11:28 Airport: Winky's avonturen
11:37 Florrie's Draakjes
11:35 Pingu
11:23 B.O.Z.: Power Rangers Dino Charge
11:25 Bing
11:00 B.O.Z.: Power Rangers Dino Charge
10:00 Teletubbies
09:33 Puck en het Verdwenen Schaap
23:40 Wolfblood
10:12 Wielen van de bus
10:13 B.O.Z.: LEGO Ninjago
11:15 TwiniPop
11:49 Hello Kitty And Friends
11:15 Supa Strikas
12:52 Brandweerman Sam
15:56 Gravity Falls
15:45 Miraculous
14:50 Beste Vrienden Quiz
16:31 Miss Moon
16:55 Liv and Maddie
18:00 Beste Vrienden Quiz
18:10 K.C. Undercover
18:35 Mako Mermaids
14:33 Tashi
14:01 Flin & Flo
18:00 Randy Cunningham
12:37 Super 4
12:14 LEGO Friends
19:00 Soy Luna
13:25 Liam gaat schommelen
13:55 Sesamstraat
09:21 Ik wil mijn nieuwe schoenen
12:02 De Avonturen Van K3
11:54 B.O.Z.: De Daltons
06:10 Mickey Mouse Clubhuis

Jeugd, Mickey helpt Donald met een luchtbalonnenrace zodat hij een groot blauw lint kan winnen. Ze gebruiken stickers ...

08:45 Buurman en buurman
07:15 George & Paul
07:00 Sesamstraat
07:06 Flin & Flo
08:50 Buurman en buurman
07:50 LoliRock
07:25 Mike de ridder
06:34 De Leeuwenwacht
06:59 Gravity Falls
06:35 Sofia, het prinsesje
08:15 Dr. Hond
07:25 Miraculous
16:04 De Daltons
06:46 B.O.Z.: De Daltons
06:42 Little People
06:55 B.O.Z.: LEGO Nexo Knights
16:11 De Daltons
16:30 Jessie
16:20 Miss Moon
16:20 Phineas and Ferb
06:56 Jul & Julia
16:05 Lab Rats
15:26 Koning Julien
14:30 Tip de muis
14:30 Just Like Me
14:35 Igam Ogam
14:22 Randy Cunningham
14:20 Just Like Me
07:25 Atomic Puppet
14:10 Sesamstraat 10 voor...
14:10 My Little Pony
14:38 Pokemon S18 - XY - Ontdekkingsreis door Kalos
14:40 Disney Jonge Garde
07:19 Ernst, Bobbie en de rest
15:20 LoliRock
17:20 Summer Camp
15:06 Star vs. De Kracht van het Kwaad
14:55 Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
14:46 Dinotrux
07:20 Zappelin Go
15:31 Ultimate Spiderman
17:45 De Middelste van 7
02:00 Wolfblood
02:15 The Simpsons
02:20 Alex & Co
01:55 The Simpsons
00:50 Binny and the Ghost
23:20 The Evermoor Chronicles
00:05 Alex & Co
00:25 Hank Zipzer
02:45 Hank Zipzer
03:10 Binny and the Ghost
04:40 Hank Zipzer
05:05 Binny and the Ghost
05:25 The Evermoor Chronicles
04:15 Alex & Co
04:00 Disney XD
03:30 The Evermoor Chronicles
03:50 Wolfblood
22:55 Binny and the Ghost
22:35 Hank Zipzer
06:35 De avonturen van Bert en Ernie
18:25 The Simpsons
06:30 De koalabroertjes
06:38 B.O.Z.: De Daltons
06:40 Het zandkasteel
06:40 The Simpsons
13:56 The Emperor's New School
06:30 B.O.Z.: De Daltons
06:30 Pingu
21:05 Best Friends Whenever
06:22 The 7D
22:10 Alex & Co
20:45 Bizaardvark
20:15 Backstage
19:50 Disney Jonge Garde
20:00 Just Like Me
17:35 Pokemon S19 - XYZ - Een reis door onbekend gebied
13:43 Dude, That's My Ghost!
10:46 Musti
10:49 Randy Cunningham
10:52 Wolleke
10:41 Uki
10:35 B.O.Z.: LEGO Ninjago
10:24 Bibaboerderij
10:25 Walk the Prank
10:35 Bruine beer in het blauwe huis
10:59 Telekids Mini's: Fien & Teun
11:05 Sesamstraat 10 voor...
08:35 B.O.Z.: Rox
08:32 Zigby
08:25 Pieter Konijn
11:15 Wizzy & Woppy
08:35 Wizards of Waverly Place
11:07 Wizzy & Woppy
08:44 Juf Roos
10:15 Disney Jonge Garde
10:15 Zappelin Go
09:45 Sarah en Eend
09:46 Chuggington
09:48 B.O.Z.: Draken - Beschermers Van Berk
09:43 Polle laat zijn amandelen knippen
09:33 Robocar Poli
09:20 Super Wings
09:32 Naar de bibliotheek
09:10 Bob de Bouwer
09:50 Olly, het kleine witte busje
09:50 K.C. Undercover
10:09 Telekids Mini's: 2 kleine kleutertjes
08:55 Apennoten
08:51 Bibaboerderij
09:00 Austin & Ally
10:00 Kirby Buckets
09:57 StoryZoo
09:08 Telekids Mini's: Thomas de stoomlocomotief
08:23 Bobo
08:15 Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
13:14 Chloe's Toverkast
13:15 Just Like Me
13:16 Nora zoekt een sport
13:00 Olivia
12:55 Undercover Kat
12:45 Good Luck Charlie
12:50 Wickie de Viking
07:49 Chillen met de Ronks!
13:16 Lanfeust Quest
07:47 Super 4
13:40 Mijn vriendjes Teigetje en Poeh
09:25 B.O.Z.: Draken - Beschermers Van Berk
13:48 Ernst, Bobbie en de rest
07:40 Sofia het prinsesje
13:30 The Evermoor Chronicles
07:45 B.O.Z.: Galaxy Park
13:26 Chloe's toverkast
12:40 Shaun het schaap
12:35 Super Abby
11:48 B.O.Z.: De Daltons
08:04 Wissper
06:10 The Simpsons

Animatiereeks, Bart en Lisa redden Lou, een jonge koe die naar het slachthuis moet. Ze geven het dier aan Mary, een ...

08:10 B.O.Z.: Transformers Robots In Disguise
11:40 Aya
11:37 Lanfeust Quest
08:12 Chloe's Toverkast
11:55 Calimero
12:00 De Middelste van 7
12:20 Angelina Ballerina
12:20 Jessie
12:28 Pickle and Peanut
07:58 B.O.Z.: Galaxy Park
12:05 Babar en de belevenissen van Badou
08:00 Bollie & Billie
12:04 Penn Zero: Parttime Held
13:55 Binny and the Ghost
Volg TVGiDS.tv     @tvgids volgen
Like TVGiDS.tv